ביטוח מחלות קשות

ההתמודדות עם מחלות קשות היא איננה פשוטה בעקבות קשיים במגוון היבטים עבור האדם החולה אך גם עבור בני משפחתו – בהיבט הבריאותי והפיזי, בהיבט הנפשי והרגשי, וכמובן גם בהיבט הכלכלי. על מנת להתמודד עם הקושי הכלכלי ולהקל על הדאגה כאשר המפרנס הראשי של הבית מתמודד עם מחלה קשה שפוגעת בכושר העבודה שלו, ביטוח תאונות אישיות ללא ספק הוא הבחירה הנכונה. ביטוח זה, אשר נכלל תחת מטריית ביטוחי הבריאות הפרטיים, מכסה הוצאות עקיפות שאינן מכוסות בביטוח הבריאות הרגיל, כמו אבדן ימי עבודה הן של החולה והן של בן או בת זוגו, נסיעות וטיסות לצרכי טיפולים רפואיים, תמיכה פסיכולוגית בחולה ובבני משפחתו, טיפול בילדים ועוד. 

מה כולל הכיסוי הביטוחי?

הכיסוי הביטוחי כולל סכום כסף חדש פעמי אשר ניתן למבוטח לאחר גילוי המחלה הקשה בסכום שנקבע בפוליסה. הסכום המדובר יחושב בהתאמה לכ- 2-3 משכורות שנתיות של האדם המבוטח, בסכומים המתחילים מ- 50,000 שקלים ועד ל- 600,000, על מנת להעניק למבוטח ולמשפחתו ראש שקט בכל הנוגע לקשיים הכלכליים אשר התעצמים לאחר גילויה של מחלה קשה. 

כיצד נקבעת עלות הפרמיה?

עלות הפרמיה נקבעת העקבות כמה גורמים, וביניהם ניתן למצוא את מין המבוטח, גילו והאם הוא מעשן. הפרמיה משתנה בהתאם לגילו של המבוטח לאורך תקופת הביטוח.

במה לבחור?

ישנם מספר הבדלים בין פוליסה לפוליסה, בין חברת ביטוח אחת לאחרת בתנאים שהם מציעות ללקוחותיהן:

  • בין פוליסה ופוליסה בחברות השונות קיים שוני במספר המחלות המכוסות בפוליסה, ובתקופת האכשרה (צינון) שבין תביעה אחת לאחרת. את הרשימה המלאה של המחלות הכלולות הפוליסה ואת מלוא הפרטים, ניתן למצוא בנספחי הפוליסה של כל חברה וחברה. 
  • כיום מרבית החברות אינן דורשות הוכחת הוצאות על מנת לקבל את הסכום הקבוע בפוליסת הביטוח, אך חשוב לבחון את סוגיה זו.
  • ישנן חברות המאפשרות לרכוש ביטוח מחלות קשות כחלק מביטוח בריאות פרטי, אך גם ניתן לרכוש אותו בנפרד לביטוח הבריאות. 

בסופו של יום, על מנת להיות בטוחים שבחרתם בפוליסה בעלת כיסוי מקסימלי ופרמיה מינימלית, חשוב לבחור בחברה מובילה שתילחם בעבורכם אל מול חברות הביטוח ותשים אתכם במרכז, כמו חברת פסגת פיננסים. החברה חרטה על דגלה לשים את לקוחותיה, המבוטחים, במקום הראשון ולוחמת ללא חת על מנת לסייע לכם למצות את זכויותיכם ולחסוך כספים רבים לאורך הדרך. 

 

Share On:

Related Post

Subscribe to our

weekly email newsletter!

Subscription Form
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שלחו לנו וואטסאפ