השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  דוח מסלקה פנסיונית 


  בזכות דוח מסלקה פנסיונית תוכלו לקבל את מלוא המידע על הכספים שהופקדו בקרן הפנסיה שלכם – ולבדוק האם המעסיק שלכם ביצע את ההפקדות במדויק. מדובר במידע משמעותי ובעל ערך רב, אותו מומלץ ואף רצוי לבדוק בהקדם. זאת משום שהוא יאפשר לכם להיות עם היד על הדופק. למידע נוסף על נושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "פסגת פיננסים". חברה פרטית ומובילה זו מעניקה לקהל לקוחותיה מעטפת שירותים מקצועית ומקיפה. שירותים אלו עוסקים, בין היתר, באיתור כספים פנסיוניים אבודים, סדר בתיק הביטוחי, החזרי מס לשכירים ועוד.

  להזמין דוח מסלקה פנסיונית ולקבל את מלוא המידע

  איתור פנסיה ומציאתה הינה חשובה, שכן באמצעותה נוכל לנהל את חיינו כראוי. במילים אחרות, בזכות מסלול פנסיה מתאים, נוכל לחשוב על העתיד – ועל הימים בהם נפרוש מעבודתנו. לשם כך, וכדי שנוכל להתנהל בכבוד גם בתקופה זו אי-שם בעתיד, יש להפקיד כספים לחסכונות הפנסיוניים שלנו עוד היום.

  אמנם המעביד מחויב להפקיד עבורנו את הסכומים הרלוונטיים מדי חודש, בפועל רצוי לבדוק האם פעולה זו אכן מתבצעת. לשם כך נועדה המסלקה הפנסיונית, המאגדת בתוכה את מכלול המידע על חסכונות המבוטחים בביטוח הפנסיוני – ועל יתר המוצרים הפנסיונים המופיעים על שמם.

  על מנת לאתר את מלוא המידע הדרוש, ולבדוק האם אכן הופקדו הכספים, יש לבקש דוח מסלקה פנסיונית. על מנת לבצע פעולה זו, מומלץ ואף רצוי לפנות אל חברה מקצועית המתמחה בתחום השירותים והמוצרים הפנסיוניים. מומחים אלו ילוו אתכם לאורך התהליך, יאתרו את מלוא הכספים וההפקדות בקופות הגמל, פוליסות הביטוח וכן הלאה – ויעבירו לכם את המידע הדרוש.

  הזמנת דוח מסלקה פנסיונית מקיף

  החל מקבלת מידע מקיף על המוצרים הפנסיוניים, בירור יתרת כספי הפיצויים המופקדים וכן הלאה – מדובר בנתונים בעלי ערך רב. נתונים אלו ניתן לקבל באמצעות דוח המסלקה הפנסיונית. אם גם אתם מעוניינים לקבל דוח זה, ניתן להסתייע בשירותיה של חברת "פסגת פיננסים". צוות החברה מעניק מענה מקיף בכל הנוגע לעולם הפנסיוני, הפיננסי והביטוחי.

  רוצים למצוא את הכספים ששייכים לכם?

   השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל