השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  החזר מס לשכיר 


  החזרי מס ניתן לקבל עבור שש שנים אחורה בתוספת ריבית בשיעור 4% והצמדה מלאה למדד המחירים לצרכן מתום השנה עבורה נדרש החזר מס.

  באילו מקרים ניתן לקבל החזר מס לשכיר? למשל, כאשר עובד ששילם מס הכנסה גבוה ממה שהיה אמור לשלם לפי החוק. את הבקשה להחזר ניתן לבצע עד 6 שנים לאחר סיום שנת המס הרלוונטית עבורה מגיע לכם ההחזר. מעבר לכך, נדגיש כי להחזר המס אף יתווספו ריבית והפרשי הצמדה. כך או כך, כדי לברר האם גם לכם מגיע החזר מס כשכירים, אתם מוזמנים לפנות אל חברת "פסגת פיננסים". חברה זו מעניקה לקהל לקוחותיה מעטפת שירותים ומוצרים בתחום הפיננסים; מענה מקיף ורחב המותאם אישית לכל לקוח וצרכיו.

   

  החזר מס לשכיר: דגשים שונים וחשובים

  עבודה כשכיר נושאת יתרונות רבים. שכן כך אנו יכולים לפתח את עצמנו מבחינה מקצועית – מבלי לדאוג או לחשוש למגוון ההטבות והכספים שמגיעים לנו. עם זאת, חשוב להיות עם היד על הדופק – שכן במקרים שונים ייתכן וייגבו משכירים מס הכנסה גבוה יתר על המידה.

  במס הכנסה מדובר במס הנגבה משכירים ועצמאיים כאחד – ובהתאם לפקודת מס הכנסה. מס ההכנסה נגבה בהתאם לרמת ההכנסה של העובדים, אך במקרים שונים תתכן גבייה עודפת. חוששים שמא גבו גם מכם סכומים גבוהים במסגרת מס הכנסה? מוזמנים לפנות אל חברת "פסגת פיננסים". צוות המומחים של החברה יסייע לכם בכך.

  במקביל לכך, נדגיש כי החזר המס איננו מוענק באופן אוטומטי. אם וכאשר תרצו לבקש את החזרי המס, יהיה עליכם להפנות אל פקיד השומה בקרבת מקום מגוריכם ולהגיש את הבקשה באופן מסודר. ההחזר יתקבל באופן רטרואקטיבי בסיומה של שנת המס.

   

  החזר מס לשכיר – לקבל את מלוא המידע לצורך הגשת הבקשה

  ישנן סיבות רבות בגינן ניתן לקבל החזר מס. עבדתם בעבר כשכירים ולא הייתם מועסקים למשך תקופה? בין אם בשל אבטלה, שבתון, חופשת לידה או שמא מדובר בנסיבת אחרות, מקרים אלו יקנו לכם החזרי מס. בנוסף, ניתן לקבל החזרי מס עקב משיכת כספים מקופת גמל, נוכח מגבלות רפואיות של מגיש הבקשה ועוד. לשם קבלת פרטים נוספים, ניתן לפנות אל חברת "פסגת פיננסים".

  רוצים למצוא את הכספים ששייכים לכם?

   השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   מאמרים  בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל