השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  חשבונות אבודים 


  כדי לבדוק חשבונות אבודים, המוכרים גם בתור חשבונות רדומים, חשוב לפנות אל הגורמים המקצועיים בתחום. כאשר אנו מדברים על חשבנות אבודים או רדומים, הכוונה היא לחשבונות עו"ש בהם לא בוצעה פעילות לאורך 10 חודשים. כמו כן, מדובר בחשבונות בהם נציגי הבנק לא הצליחו ליצור קשר עם הבעלים בסמוך למועד הפירעון. נדגיש כי חשבונות אבודים כוללים אף את חשבונותיהם של נפטרים. כך או כך, כדי לאתר את החשבונות הללו, מומלץ לפנות אל חברת "פסגת פיננסים". חברה זו מספקת מעטפת מלאה בתחום השירותים והמוצרים הפיננסיים. כמו כן, צוות עובדי החברה מעניקים לקהל הלקוחות את הפתרון המתקדם והאיכותי ביותר – החל מאיתור כספים פנסיוניים אבודים, סדר בתיק הביטוחי, החזרי מס לשכירים ועד הלוואות לכל מטרה.

   

  על חשבונות אבודים ורדומים

  לאורך השנים האחרונות, ניתן להצביע על התופעה הבאה: חשבונות אבודים או רדומים. כלומר, במקרים בהם קיימים על השם שלכם או שמות הקרובים שלכם חשבונות ללא תנועה, יש לבדוק זאת במקצועיות הדרושה. חשוב להדגיש כי לא כל החשבונות הרדומים הם חשבונות אבודים. כדי לבדוק זאת על הצד הטוב ביותר, רצוי לפנות אל חברה המתמחה בבדיקת חשבונות אלו.

  לצד חשבונות בנק אבודים שלכם, קרובי משפחה או של נפטרים, ניתן לפנות אל חברת "פסגת פיננסים" גם לצורך איתור פיקדונות, חסכונות פנסיוניים, קרנות השתלמות, ביטוח כפל ביטוחים ועוד. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הכספים שלכם בבדיקה – ותבינו כיצד תוכלו להגיע אליהם.

   

  חשבונות אבודים – למצוא את הכסף שלכם

  עוברים בין מקומות עבודה? עוברים מחסכון פנסיוני אחד למשנהו? אין תנועה בחשבון העו"ש שלכם או של קרוב משפחה? כדי לאתר את החשבונות האבודים, רצוי לבצע זאת כהלכה – תוך שיתוף פעולה עם חברת "פסגת פיננסים". חברה זו תלווה אתכם שלב אחר שלב במקצועיות הדרושה. החל ממידע על הגוף המחזיק את הכספים, בסכום הכסף, מהם הסכומים המגיעים לכם לקצבת הפנסיה ועוד – מוזמנים ליצור קשר בהקדם.

  ישנן סיבות שונות המובילות לכדי מצב של כספים אבודים. עברתם למקום מגורים חדש ולא עדכנתם לגבי הכתובת החדשה? החלפתם מקום עבודה מספר פעמים? קרוב משפחה נפטר ואינכם מודעים לקיום חסכונות על שמו? איתור חסכונות הוא השלב הנכון הבא עבורכם. כדי לקבל על כך מידע נוסף, צרו קשר עם חברת "פסגת פיננסים". חברה זו מספקת שירותים מקיפים בתחום איתור הכספים הפנסיוניים האבודים, סידור התיק הביטוחי, החזרי מס לשכירים ואף הלוואות לכל מטרה.

   

  תהליך איתור חסכונות – עם המומחים

  מרבית האזרחים בארץ מנהלים חסכונות לטווח ארוך: החל מקופות גמל, פיקדונות בבנקים וכן הלאה. עם זאת, לעיתים קרובות נוצר מצב בו הקשר בין הגופים המנהלים את החשבונות לבין בעלי החסכונות הולכים ומתנתקים. מצב זה, המוכר ברבים בתור חסכון אבוד, הינו מצב לא תקין – ויש להשיב את הכספים המדוברים לבעלי החיסכון.

  נציין כי ישנן סיבות שונות לניתוק קשר זה בין שני הצדדים. ראשית, ייתכן ובעל החיסכון החליף את כתובת מגוריו – וזאת מבלי שעדכן את הגורמים המנהלים חיסכון זה. בהתאם, מסמכים ומכתבים שנשלחו לכתובת הישנה – וכך הקשר למעשה נותק. דוגמא נוספת לניתוק הקשר הינו רישום שגוי של מספר זהות בעל החיסכון. כמו כן, כאשר בעל החיסכון נפטר ולא עדכן את יורשיו על החסכונות שלו – גם מצב זה יכול להוביל לכדי ניתוק.

  כך או כך, כדי להתחיל בתהליך איתור חסכונות, מומלץ לשתף פעולה עם גורמים המוסמכים לכך. כלומר, בזכות המומחיות, הידע והניסיון של "פסגת פיננסים", תוכלו לאתר את הפיקדונות וללמוד מהו הסכום הנמצא בתוכם.

   

  איתור חסכונות – לבצע את העבודה כראוי

  לכל חסכון ישנם תנאים מיוחדים – כמו גם מועד הפירעון עבורם. במקרים בהם מועד הפירעון מתקרב ולא ניתן ליצור קשר עם בעלי החיסכון, ייווצר מצב של כספים אבודים. אם אתם מעוניינים גם כן לאתר כספים וחסכונות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת "פסגת פיננסים".

   

   

  רוצים למצוא את הכספים ששייכים לכם?

   השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   מאמרים  בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל