השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  בדיקת תיק ביטוח 


  איך עושים סדר בתיק הביטוח המשפחתי?

  בעת הצורך רובנו לא מעוניינים להעמיד רק את המשפחה היקרה שלנו לצדנו לשאת בנטל, היציבות הכלכלית של המשפחה חשובה לנו והיא בראש סדר העדיפויות. יש מקרים במהלך החיים שלא צפינו ונאלץ להתמודד איתם, כמו למשל עם מחלה קשה אשר גובה מהחולה וממשפחתו מחיר כספי רב. ההתמודדות עם אירוע נזק של שריפה או הרס של דירת המשפחה והרכוש המשפחתי, ודוגמות רבות נוספות. כך יוצא שהרבה משפחות נקלעות למצוקות כלכליות, ללא הכנה מוקדמת בעקבות אירועים לא צפויים.

  הפתרון הוא להקדים תרופה למכה, להגן על עצמנו מפני אירועים לא צפויים ובכך להקנות לעצמנו מימד של שליטה על החיים שלנו. אחת הדרכים העיקריות לפתרון – לעשות סדר בתיק הביטוח של המשפחה.

  מה זה תיק ביטוח?

  תיק ביטוח הוא נכס ביטוחי אשר מהווה רשת ביטחון לפרט ולמשפחה ומרכז מגוון סוגי ביטוח. ביטוחים אלו מכסים מפני מקרים בלתי צפויים העלולים להביא לנזק כלכלי במידה ולא היה תיק ביטוח. סוגי ביטוח עיקריים שנכללים בתיק הביטוח המשפחתי: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח משכנתא, ביטוח סיעודי, ביטוח פנסיוני, ביטוח ת"א(תאונות אישיות).

  בעיות נפוצות במשפחה ממוצעת בענייני ביטוח

  ברוב המקרים החיים מובילים אותנו לבצע את הביטוחים שלנו בתפזורת, כל סוג במקום אחר, את ביטוח הבריאות חלקנו עושים דרך מקום העבודה במקום אחד, את הרכב במקום שני ואת ביטוח הדירה והמשכנתא במקום שלישי וכו’. מצב זה מביא בדרך כלל לכפילות במוצרי ביטוח, דמי ניהול גבוהים יותר, כיסויים שלא מתאימים לנו או ביטוחים שאין בהם כלל צורך. בשורה התחתונה, המשפחה משלמת יותר כסף ומקבלת פחות ביטוח

  אז מה עושים? עושים בדיקת תיק הביטוח של המשפחה

  לכל תיק ביטוח יש את המאפיינים שלו, לכל משפחה יש הצרכים והרצונות העתידיים שלה. תיק ביטוח נכון, זה תיק שהותאם לצרכי המשפחה הייחודיים, בוטלו בו כל הכפילויות, דמי הניהול ירדו למינימום והכיסויים שודרגו לכיסויים האופטימליים שיש להציע בחברות הביטוח.

  אפשר לנסות ולעשות סדר לבד בתיק הביטוח על ידי ריכוז כלל הביטוחים, להתקשר לחברות הביטוח השונות, לקבל הצעות מחיר ולבצע השוואות בין הפוליסות השונות – כל התהליך הזה עלול להיות מתיש למי שלא בקיא בתחום . מעבר לכך עמדת המיקוח של אדם בודד מול חברת ביטוח לא תמיד מאפשרת ללקוח להוריד את הפרמיות. יוצא שרבים מוותרים על התהליך בשל המאמץ הכרוך בכך, גם במחיר של ויתור על חיסכון כספי ניכר של עשרות עד מאות שקלים לחודש.

  שליטה שלנו בתיק הביטוח המשפחתי יביא לא רק לחסכון בעלויות הביטוח שעשויות להגיע לעשרות אלפי שקלים לאורך השנים, אלא גם לספק את ההגנות המתאימות למשפחה לאורך שנים. כך תבטיחו לעצמכם ראש שקט בידיעה שעשיתם החלטות מושכלות ומקצועיות בניהול הסיכונים המשפחתיים וסיפקתם הגנות מתאימות למשפחתכם היקרה.

  בדיקת תיק הביטוח כוללת:

  • 1) סקירת הכיסויים הקיימים בתיק – האם חסר כיסוי, או שיש עודף ביטוחים שעולים לכם ביוקר?
  • 2) איתור כל הפוליסות שברשותכם באמצעות משרד האוצר וחברות הביטוח.

  בדיקה יסודית ומעמיקה על ידי מומחה, ניתוח תיק מקצועי

  • בדיקת המחיר – האם אתם משלמים מחיר יקר על כיסוי זול? בדיקה יסודית ומעמיקה על ידי מומחה, ניתוח תיק מקצועי.
  • איתור כפל ביטוחים – איתור כל הפוליסות שברשותכם באמצעות משרד האוצר וחברות הביטוח. מוצר או כיסוי זהה בכמה חברות, שמבזבז לכם כסף בלי שידעתם.
  • וידוא עדכניות – האם הכיסויים בתיק עדיין רלוונטיים לתקופה, האם הם עדכניים, והאם הם מתאימים לכם ומעניקים את ההגנה המרבית?
  • התאמת צרכים – בניית תיק פוטנציאלי עתידי מותאם צרכים ללא עלויות מיותרות, כפל ביטוחי, ובמחיר הוגן ואטרקטיבי.

  בדיקת ביטוחים, כפל ביטוחים וניהול תיק ביטוחי

  בישראל, מעל 4 מיליון אזרחים משלמים כל חודש מאות ואלפי שקלים לחברות הביטוח השונות בגין ביטוחים פרטיים מסוגים שונים כגון ביטוח בריאות, ביטוח מחלות, ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות וביטוח סיעודי ועדיין רוב האזרחים, בכל הקשור לביטוחים הפרטיים שלהם, מרגישים שהם לא מבינים מספיק ולא יודעים על מה הם משלמים ומהן הזכויות שלהם מול חברות הביטוח במקרה של מוות, מחלה או תאונה.

  יש בסיס טוב להרגשה זו מכיוון שנתונים סטטיסטים מראים ש-85% מהציבור הישראלי משלמים על כפל ביטוחי ולא יודעים לענות על מספר שאלות פשוטות:

  1. כמה כסף אני משלם לחברות הביטוח בכל חודש?
  2. איזה סוג של ביטוח יש לי?
  3. האם יש לי כפל ביטוחים?
  4. מהן הזכויות שלי מול חברות הביטוח השונות?

  סדר בתיק הביטוחי ייתן לכם מענה על כל השאלות הללו ותוכלו לחסוך כסף רב ולהיות רגועים שבזמן אמת הביטוחים שאתם מחזיקים תואמים לצרכים האמיתיים של המשפחה.

  יש לציין שלכל משפחה הצורך בביטוחים מסוג כזה או אחר הוא שונה מהסיבה של מצב משפחתי, גיל, מצב בריאותי, מצב תעסוקתי ועוד ולכן חשיבות התאמת הביטוחים למשפחה, ביחד עם איש מקצוע, היא רבה מכיוון שניתן למנוע תשלומים כפולים, ביטוחים מיותרים וסכומי הביטוח מותאמים לצרכים של המשפחה ולא לרצון של מישהו בצד השני של הטלפון למכור מוצר מדף בהנחת סוף עונה.

  סדר בתיק הביטוחי הנו תהליך אשר מורכב מ –

  1. בדיקת ביטוחים – בדיקה מקדימה של התיק הביטוחי שלכם ללא עלות:
   • אנו נבדוק ביחד אתכם כמה כסף אתם משלמים לאיזה חברות ביטוח ובעבור איזה סוג ביטוח. 
   • בשלב זה, ניתן לזהות כפל ביטוחים ותשלומים חופפים בגין אותו ביטוח לחברות השונות.
  2. פגישה פרונטלית בבית הלקוח והצגת התיק הביטוחי, מטרת הפגישה:
   • בפגישה, אנחנו נשאל אתכם לא מעט שאלות על מנת להבין מה הצרכים הביטוחים שלכם ואיזה ביטוחים חשובים לכם. אחרי שנבין מה באמת חשוב לכם ומה הוא תמהיל הביטוח האופטימלי עבורכם, אנו נשווה אותו למצב הקיים.
   • אנו נבצע ביחד אתכם סקר שוק רחב מול כול חברות הביטוח לגבי מחירי הביטוח ונדאג לקבל את ההצעות הטובות ביותר.
   • מה שקיים אצלכם והוא טוב ביחס לשוק ועומד בהתאם לצורך האמתי אנו נשמור על המצב הקיים.
   • ביטוחים שהם מיותרים אנו נדאג לבטל.
   • מה שניתן לשפר מבחינת עלויות וכיסויים, ניתן לבצע את השינויים. בסוף הפגישה אתם תצאו עם שני דברים :

  – אתם תדעו בוודאות מה הזכויות שלכם מול חברות הביטוח השונות במקרים של מוות, תאונה או מחלה.

  – אתם תדעו האם המחיר שאתם משלמים היום הוא מחיר הוגן ביחס לשוק.

  את כל הביורוקרטיה מול חברות הביטוח אנחנו לוקחים על עצמנו, לכם נשאר רק להשאיר פרטים.

   

  בדיקת תיק ביטוח

   

  בדיקת תיק ביטוח דורשת את המומחיות של אנשי המקצוע. הרי לכל תיק ביטוח המאפיינים הייחודיים שלו, וכך גם כל משפחה והצרכים העתידיים שלה. בהתאם, כדי לבחון את תיק הביטוח שלכם לעומק, יש לפנות עוד היום אל המומחים בתחום: "פסגת פיננסים". חברה זו תסייע לכם לעשות סדר בתיק הביטוח, החל מאיתור פוליסות שאינן בתוקף, מוצרי ביטוח המשמשים גם בתור חיסכון פנסיוני ועוד. כמו כן, חברה זו מעניקה קשת רחבה של שירותים, החל מסיוע בקבלת הלוואה על בסיס קרן הפנסיה, איתור כספים פנסיונים אבודים וייעוץ בעת הגשת בקשה להחזרי מס.

   

  בדיקת תיק ביטוח: לעשות זאת במדויק ובמקצועיות

  אחד התחומים המורכבים והמאתגרים ביותר הינו תחום הביטוח. הרי הוא כולל בתוכו את מגוון הנושאים איתם אנו חוששים להתמודד: החל ממוות, מחלות, פציעות המובילות לאובדן כושר עבודה וכן הלאה. אין ספק, מדובר בתחומים קשים עמם רבים מאתנו מעדיפים להימנע – ולהניח בצד. עם זאת, אין מנוס מכך שכן הביטוח שלנו הינו אמצעי פיננסי משמעותי; כלי בזכותו נוכל להבטיח את העתיד שלנו – גם לאחר שנגיע לגיל פרישה.

  מעוניינים לבצע בדיקת תיק ביטוח? אינכם יודעים מהיכן להתחיל? במצבים אלו מומלץ לפנות אל חברת "פסגת פיננסים". צוות המומחים של החברה ילווה אתכם שלב אחר שלב, יענה על כל שאלה ויבחן את תיק הביטוח לעומק.

  לאורך תהליך העבודה, תדונו על מגוון תחומים חשובים, כדוגמת הביטוח הכפול – המוכר גם בתור ביטוח היתר. היבט זה ייתכן ויסביר מדוע אתם משלמים סכומים גבוהים מדי חודש. מעבר לכך, חשוב לא פחות לשוחח על הנסיבות שהובילו ליצירת הביטוח. למשל, אם בעבר עישנתם אך נגמלתם מאז – ייתכן ותוכלו לשלם כיום פחות עבור הביטוח שלכם.

   

  בדיקת תיק ביטוח – לפנות אל צוות המומחים

  חוששים שמא אתם משלמים יותר מדי עבור הביטוח? אינכם זוכרים מתי בפעם האחרונה בדקתם את ביטוח הבריאות שלכם ושל משפחתכם? כדי להתחיל בתהליך העבודה, ולבדוק את תיק הביטוח שלכם, יש לפנות אל חברת "פסגת פיננסים".

  רוצים למצוא את הכספים ששייכים לכם?

   השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם


   מאמרים  בנושא

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל