סדר והוזלה בתיק הביטוחי

מהו ביטוח?

ביטוח הוא למעשה הסכם בין האדם הפרטי לחברת הביטוח, שלפיו המבטח (חברת הביטוח) מתחייב לשלם למבוטח (האדם הפרטי) פיצויים במקרה של נזק, בתמורה לתשלום. הביטוח עובד לפי עיקרון סיכון וסיכוי, כאשר הוא מאזן בין ההפסד הפוטנציאלי לעומת הרווח הפוטנציאלי מההשקעה. אני מבטחים את עצמנו על מנת להבטיח שאם בעתיד נזדקק לכיסוי הביטוחי ולפיצוי הכספי נקבל אותו במסגרת הביטוח. מדי חודש, המבוטח ישלם לחברת הביטוח סכום קבוע ולמעשה יפקיד כספים בחברת הביטוח עד שיהיה בהם צורך לתשלום בעקבות נזק. ישנם סוגים רבים של ביטוחי פרט אשר למעשה מבטחים את האדם הפרטי, כמו ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח סיעודי ועוד. 

למה חשוב לעשות סדר בתיק הביטוחי?

לכל אחד ואחת מאיתנו כיום יש מגוון ביטוחים בתיק הביטוחי שלנו, בין אם מדובר על פנסיה, תאונות אישיות, מחלות קשות, ביטוח סיעודי. כל פוליסת ביטוח למעשה מכסה תחומים שונים בהתאם לסוג הביטוח ולמסלול שנבחר. אחת לכמה זמן, מסלולי הביטוח בחברות הביטוח מתעדכנים ומשתנים, ולכן חשוב להיות עם היד על הדופק ולעשות סדר מדי שנה בתיק הביטוחי, למנוע כפל ביטוחים ולהוזיל את התיק הביטוחי ככל האפשר. באמצעות בדיקה שגרתית מדי שנה של תיק הביטוחים שלכם, תוכלו לחסוך סכומי כסף משמעותיים ואף להגדיל את הכיסוי הביטוחי שאתם מקבלים במסגרת הפוליסה.

לפנות אל המומחים בתחום הביטוח

על מנת לעשות סדר בתיק הביטוחי, למנוע כפל ביטוחים ולהוזיל את הפרמיה השנתית, חשוב לבחור בסוכנות ביטוח שאפשר לסמוך עליה, סוכנות שתשים את האינטרסים שלכם בראש ותלווה אתכם לכל אורך הדרך. פסגת פיננסים היא חברה המתמחה בשירותי ביטוח, הדוגלת במתן שירות מקצועי, אמין, זמין ושקוף לכל לקוח ולקוח, אשר מציעה ללקוחותיה בדיקת תיק ביטוחי מדי שנה ללא עלות. איתנו גם אתם תוכלו למנוע כפל ביטוחים ולהוזיל את עלויות הביטוח שלכם באופן משמעותי מבלי להקטין את הכיסוי הביטוחי.  

 

Share On:

Related Post

Subscribe to our

weekly email newsletter!

Subscription Form
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
שלחו לנו וואטסאפ